Wharfedale Pro EVP-X15PM 15 inç Aktif Sahne Monitör Hoparlörü
(0) Yorum - 0 Yorum Yap
Kategori
Stok Kodu
X1UB4GS9QR
Wharfedale Pro EVP-X15PM Teknik Özellikler
Aktif / Pasif Aktif
Sistem Tipi Sahne Monitörü (Floor Monitor)
Yapı 2-Yollu
Sürekli Güç 300 W
Tepe Güç 500 W
Maks SPL @ 1 m 130 dB
Frekans Aralığı (-10 dB) 45 Hz – 20 kHz
Frekans Tepkisi (+/-3 dB) 50 Hz – 20 kHz
IP Sertifikası Yok
Sürücü Markası Wharfedale Pro
LF Sürücü Boyutu 15"
LF Ses Bobini 2.5"
LF Empedans 8 Ohm
LF Gücü (AES) 350 W
HF Sürücü Tipi Kompresyon Sürücüsü
HF Ses Bobini 1.75"
HF Diyafram Malzemesi Titanyum
HF Çıkış Boyutu 1"
HF Gücü (AES) 40 W
HF Empedans 8 Ohm
Kapsama Açısı (Yatay × Dikey) 90° × 60°
Giriş Bağlantıları 1/4" Jack / XLR Combo
Kabin Malzemesi Sunta (Particle Board)
Izgara ve Kaplama Siyah Çelik Izgara
Dış Kaplama Siyah Halı Kaplama
Tutamak Sayısı 2
Kullanım Şekli Zemin Üstü (Ground)
Crossover Frekansı 2.3 kHz
Önerilen HPF 45 Hz
Amplifikatör Tasarımı Class D
EQ Tipi 5 Bant Grafik EQ
Hat Çıkışı Dengeli XLR
Ana Güç AC 220–240 V ~ 50 Hz, 400 W