Wharfedale Pro DELTA-AX18B 18 inç Aktif Subwoofer
(0) Yorum - 0 Yorum Yap
Kategori
Stok Kodu
WQRB1ZG65T
Wharfedale Pro DELTA-AX18B Teknik Özellikler
Aktif / Pasif Aktif
Sistem Tipi Subwoofer
Yapı Türü Bass-refleks
Sürekli Güç (RMS) 1000 W
Tepe Güç 2000 W
Maksimum SPL (1 m) 132 dB (Yarım Uzay)
Frekans Aralığı (-10 dB) 30 Hz – 200 Hz
Frekans Tepkisi (+/-3 dB) 38 Hz – 200 Hz
IP Sertifikası Yok
Sürücü Markası Wharfedale Pro
LF Sürücü Çapı 18"
LF Ses Bobini 4"
Empedans 8 Ohm
LF Gücü (AES) 800 W
Giriş Bağlantıları TRS Jak ve XLR Soket
Kabin Malzemesi Huş Kontrplak (Birch Plywood)
Ön Izgara Çelik – Siyah
Kaplama Siyah Tough-Tone
Taşıma Kolları 2 Adet
Kullanım Şekli Zemin Yerleşimi
Pole Mount (Tüp Girişi) 35 mm
Duyarlılık (2.83V / 1 m) Belirtilmemiş
Sistem Empedansı Belirtilmemiş
Crossover Frekansı 80 Hz – 200 Hz (Ayarlanabilir)
Önerilen HPF 35 Hz
Amplifikatör Class D
EQ Tipi Yok
Giriş Impedansı Balanced: 20 kΩ / Unbalanced: 10 kΩ
Link Çıkışı 2 × XLR
Giriş Hassasiyeti Line: 0 dBu
Maksimum Giriş Seviyesi 22 dBu
Hat Çıkışı XLR
Güç Gereksinimi AC100–120 V / 220–240 V, 50/60 Hz
Güç Kaynağı Yüksek Verimli SMPS
Kutu İçeriği Kullanım Kılavuzu, AC Güç Kablosu
Açık Boyutlar (Y × G × D) 539 × 539 × 600 mm
Kutu Boyutları (Y × G × D) 624 × 722 × 543 mm